Inwestycje w nieruchomości

Inwestycje w nieruchomości uważane są za relatywnie bezpieczne. Zazwyczaj mogą generować stabilne, dodatnie przepływy finansowe a dodatkowo w dłuższej perspektywie zwiększa się ich wartość rezydualna.

Oferujemy zarówno możliwości inwestycji w nieruchomości komercyjne skomercjalizowane, które generują stabilne zyski z wynajmu powierzchni oraz w projekty deweloperskie, które przynoszą zazwyczaj wyższe marże.

Współpracujemy z wieloma deweloperami w całej Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować starannie wyselekcjonowane, atrakcyjne możliwości inwestycyjne.

Jednocześnie, nie rekomendujemy naszym klientom inwestowania w condo-hotele. Uważamy, że tego typu inwestycji mają charaker wysokiego ryzyka, są mało płynne i za kilka lat, po spowolnieniiu koniunktury będą problemem dla ich właścicieli. Niską rentownością charakteryzują się także inwestycje w mieszkania na wynajem.

Obecnie w ofercie mamy m.in możliwość inwestowania projekt deweloperski - w osiedle 40 domów bliźniaczych pod Warszawą oraz wynajęte obiekty handlowe dla dużych sieci handlowych (Żabka, Netto, Biedronka).

Skontaktuj się z nam, aby poznać ofertę możliwości inwestowania.